Producenci
Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego Gamma Materace

§ 1 Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze Sklepu Internetowego, składania zamówień na produkty dostępne w  Sklepie Internetowym, dostarczania zamówionych produktów Klientowi, uiszczania przez Klienta ceny sprzedaży produktów, uprawnienia  Klienta do anulowania zamówienia i odstąpienia od umowy oraz zasady składania i rozpatrywania reklamacji.
 2. Sklep Internetowy prowadzony jest przez firmę Gamma Marek Olasek, ul. Marszałkowska 83/9, 00-683 Warszawa
 3. Logowanie do Sklepu Internetowego odbywa się poprzez wpisanie w formularzu logowania adresu e-mail oraz hasła podanych przy rejestracji konta Klienta.

 § 2 Informacje o produktach i warunki realizacji zamówień

 1. Informacje o produktach dostępnych w asortymencie Sklepu Internetowego stanowią podstawę do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego. 
 2. Ceny produktów wskazanych na stronie internetowej Sklepu:

             a) zawierają podatek VAT i podawane są w złotych polskich;
             b) nie zawierają kosztów dostawy. Do każdego zakupionego towaru należy doliczyć koszt transportu.
                 (z wyjątkiem promocji - Dostawa Gratis)

 1. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania na bieżąco zmian w cenach produktów oraz do przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych oraz wyprzedaży. Uprawnienie to, nie ma wpływu na zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.  
 2. Gamma zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów oraz usuwania już istniejących.
 3. Kontakt telefoniczny z firmą możliwy jest od godz. 10.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku, a w soboty od 10.00 do 14.00.
 4. Towar dostarczany jest wyłącznie w dni robocze.
 5. Klient zawierając umowę wyraża zgodę na wysyłkę dowodu sprzedaży na adres poczty elektronicznej.
 6. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz. 271 z późniejszymi zmianami), Kupujący może odstąpić od umowy kupna w terminie do 14 dni poprzez zwrot towaru w stanie niezmienionym. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.
 7. Zwrot należy uzgodnić e-mailem kontakt@gamma-materace.pl Towar nie spełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu. W razie zwrotu towaru, Klient ponosi całkowite koszty przesyłki. Podstawą zwrotu towaru jest dowód zakupu - paragon lub faktura. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze sprzedającym za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres Gamma Marszałkowska 83/9, 00-683 Warszawa.
 8. Wszelkie ustalenia np. zmiana adresu dostawy towaru, informacja o wyborze formy płatności prosimy kierować pisemnie po zakupie na adres: kontakt@gamma-materace.pl.
 9.  Brak informacji o wyborze twardości materaca (H2, H3, H4) spowoduje automatyczne wysłanie do klienta materaca o twardości H3.
 10. Gamma zastrzega sobie prawo do wystąpienia różnic w odcieniach barw pokrowców materacy, tzn. kolor widoczny na zdjęciu może różnić się odcieniem od rzeczywistego koloru. Wymiary materacy maja tolerancję +/ - 1 cm.
 11. Gamma zastrzega sobie prawo do wystąpienia różnic w odcieniach barw mebli. Kolor widoczny na zdjęciu może różnić się odcieniem od rzeczywistego koloru.
 12. Klient otrzyma potwierdzenie dokonania zmian lub anulowania zamówienia na adres poczty elektronicznej wskazany przez Klienta w procesie składania zamówienia.

§ 3 Czas realizacji zamówień

 1. Czas realizacji zamówienia jest podawany z uwzględnieniem terminu skompletowania wszystkich zamówionych produktów. Czas realizacji zamówienia  uzależniony jest od dostępności danego produktu.
 2. Firma nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy lub brak dostawy z powodu podania przez Klienta  nieprawidłowego lub niepełnego adresu dostawy. 
 3. Sprawdzenie na jakim etapie znajduje się dostawa towaru przez firmę kurierską jest możliwe poprzez kontakt telefoniczny kupującego z oddziałem firmy kurierskiej DPD lub DHL w zależności od tego, którym przewoźnikiem zostanie wysłana przesyłka.
 4. W sporadycznych przypadkach zakupiony towar może być dostarczony z opóźnieniem 1 lub 2 dniowym (ze względu na zdarzenia losowe). Kurier dostarcza towar pod drzwi wejściowe do budynku. Przy dostawie materaca niezbędna jest pomoc ze strony odbierającego.

§ 4 Warunki reklamacji

 1. Firma jest odpowiedzialna wobec Klienta, jeżeli sprzedany produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia), gdzie wadą fizyczną jest niezgodność dostarczonych produktów z umową. Firma odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem 2 (dwóch) lat od dnia wydania produktu Klientowi lub czasu opisanego na stronie internetowej.
 2. Firma w ciągu 14 (czternaście) dni kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.  
 3. W celu rozpatrzenia reklamacji przez Firmę Klient powinien dostarczyć reklamowany produkt lub produkty wraz z dowodem zakupu tego produktu (produktów) na adres nadawcy wraz z opisem reklamacji.

§ 5 Postanowienia końcowe

 1. Informacje o produktach zamieszczone na stronach Sklepu Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 2. W sprawach nieuregulowanych w regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a zwłaszcza Kodeksu cywilnego oraz przepisy Ustawy z dnia 30 maja  2014 r. o prawach konsumenta (tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827).  
 3. Ewentualne spory powstałe między Klientem a Firmą rozstrzygane będą przez sąd miejscowo właściwy dla siedziby Firmy.

Umowy sprzedaży zawierane z firmą Gamma są umowami zawieranymi na odległość w myśl ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. z uwagi na co, Kupującemu będącemu konsumentem, w przypadkach oraz na zasadach określonych ww. ustawą, przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży, w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru bez podania przyczyny. Jednakże w wypadku towaru o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, ww. uprawnienie nie przysługuje, o czym stanowi art. 38 pkt. 3 ww. ustawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl